Fan 09225VA-24N-FL DC 24V 0.29A Axial Cooling Fan Replace 09225VA-24N-FL
10 in stock
SKU: FAN350@BT01 Category:
Description
Type: 11938KA-24M-FL
Nominal voltage: 24VDC
Current: 0.29A
Size: 119*119*38MM